23 augustus, dag na de wedstrijd
Het zit er weer op, de 37e (Trio) Kwart Triathlon van Deil was wat ons betreft weer een succes. Een flinke bui regen 20 minuten voor de start, maar om 13:55 uur werd het droog en de rest van de middag was het perfect weer voor deelnemers, vrijwilligers én publiek.
De uitslagen staan inmiddels online, de uitslagenlijst voor de trio-teams is nu nog in beknopte versie, met alleen de team-namen en tijden. De gedetailleerde uitslagenlijst vergt iets meer werk en volgt later.
Onze huisfotograaf Arnold de Kaasboer heeft weer vele prachtige plaatjes geschoten, klik hier. Let op, deze is slechts 3 dagen geldig. Op een later moment zullen wij de foto’s ook delen, maar wij gaan eerst verder met het opruimen en sorteren van alle materialen en ons daarna klaarmaken voor de Ronde van Deil van a.s. donderdag 27 augsutus.
.
.
.
21 augustus, 18:30 uur
De watertemperatuur is 21,4 graden Celsius, wat betekent dat zwemmen met wetsuit WEL is toegestaan. Dit staat vast en zal ook niet meer veranderen. Tijdens de briefing in de speeltuin morgen om 13:10 uur (verplicht deze bij te wonen als deelnemer) worden nog enkele aandachtspunten mbt het fietsparcours en het slechte wegdek besproken. We raden aan om ’s ochtends het fietsparcours alvast te verkennen indien je niet bekend bent op het parcours.
Tot morgen!
Organisatie (Trio) Kwart Triathlon Deil
.
.
.
18 augustus, 4 dagen voor de wedstrijd
.
We hebben geen meldingen ontvangen van deelnemers die de digitale briefing niet hebben ontvangen.
.
Wat de watertemperatuur betreft, er is hoop voor de liefhebbers van een wetsuit.
De watertemperatuur is aan het dalen en er is een redelijke kans dat deze onder de 22 graden uit gaat komen, maar definitief is het nog niet. Vrijdag kunnen we een goede inschatting maken voor de wedstrijd, dus nog even geduld.
Vrijdagavond staat het op deze website.
.
De inschrijving sluit zo dadelijk, dinsdag 18 augustus om 23.59 uur.
126 individuele deelnemers op de startlijst en 35 teams.
Kun je niet meedoen, meld je dan af. Bij voorkeur via de NTB, maar op het laatste moment kan dit ook bij ons via de mail: triathlondeil@outlook.com
.
De vrijwilligerslijst is compleet.
Zaterdag zijn er 113 vrijwilligers actief om er een mooie en ook veilige wedstrijd van te maken (waar een klein dorp groot in kan zijn!!!).
Wij zijn van mening dat we alles zo goed als mogelijk hebben geregeld, maar we kunnen natuurlijk niet instaan voor onvoorziene omstandigheden en we hopen dat jullie allemaal je gezonde verstand gebruiken om veilig de finish te bereiken.
.
De wissel fietsen/lopen en de finish is in de speeltuin, waar uw kinderen ook mogen spelen, maar let wel op uw kinderen. We hebben alles zo goed mogelijk afgezet, maar we weten ook dat kinderen overal onder en tussen door kunnen kruipen en dan het parcours op kunnen lopen.
Het is ons aller, dus ook uw verantwoordelijkheid om ongevallen te voorkomen.
.
Tot zaterdag.
Organisatie (Trio) Kwart-triathlon Deil
.
.
16 augustus, 6 dagen voor de wedstrijd
.
Deelnemers die geen digitale briefing hebben ontvangen, moeten zich even melden via de mail: triathlondeil@outlook.com
mogelijk zit deze in de SPAM box!!!
.
De watertemperatuur is nog steeds boven de 22 graden, vrijdagavond melden we ons weer via deze site met de laatste update.
.
Er is nog een startplaats beschikbaar zowel individueel als ook voor een team.
De inschrijving gaat dinsdagavond om 23.59 uur dicht.
Kun je niet meedoen, meld je dan wel af via de NTB site, dan kunnen wij je nog uit de startlijst halen, ook na dinsdag.
.
Voor alle deelnemers, wij wensen jullie een sportieve wedstrijd.
Tot zaterdag
.
.
.
9 augustus, 2 weken voor de wedstrijd
P.S.
Alle deelnemers hebben vandaag (9 augustus) een mail ontvangen van de organisatie.
Verstuurd onder de emailnaam (elburg.willem@gmail.com)
Heb je de mail niet, kijk dan even in de spambox
.
Regelmatig komen er afmeldingen binnen voor de individuele deelname en dan gaat de inschrijving automatisch weer open.
Wil je nog meedoen, kijk dan regelmatig op de site van de NTB
Mogelijk dat er ook bij de teams nog een afmelding binnen komt, wil je daar nog aan deelnemen, stuur ons dan even een bericht,
zodra er een afmeding komt nemen we contact op (dan wel een tel.nr. vermelden, dan sturen we een app).
.
De watertemperatuur was vanmiddag (13.10 ur) 23,4 graden, we verwachten niet dat dit de komende weken nog onder de 22 graden komt, of het weer moet echt omslaan.
Dan wordt het dus zwemmen zonder wetsuit.
De waterkwaliteit is uitstekend (zie ook: https://waterkaart.net).
.
Ronde van Deil (27 augustus).
Voor de Ronde van Deil zijn de eerste 100 aanmeldingen al binnen, daar hebben we dus nog wel wat ruimte.
.
.
Stand op 21 juli
De startlijst voor individuele deelname was al in 10 dagen volgeboekt.
De eerste afmeldingen zijn al weer binnen, maar ook die waren vrijwel direct weer opgevuld.
We verwachten de laatste weken voor de wedstrijd nog wel maar afmeldingen.
Wil je dus nog meedoen, kijk dan regelmatig op de website van de NTB.
Ook de inschrijvingen voor teams ging dit jaar erg snel, alle startplaatsen zijn inmiddels vergeven.
We moeten enkele teams nog compleet gemaakt worden.
De voorbereidingen voor de wedstrijddag zijn ook in volle gang.
Het deelnemers boekje ligt inmiddels bij de drukkerrij.
Op donderdag voor de wedstrijd worden alle materialen uit de opslag gehaald.
De bouwploeg voor de vrijdag is weer compleet
Bijna alle vrijwilligers zijn al weer ingepland.
1 mei 2026
Inschrijvingen Triathlon 2026
.
2026 is een recordjaar wat inschrijvingen betreft.
Op de eerste dag hebben 95 individuele deelnemers zich ingeschreven voor deelname aan de kwart-triathlon.
Dus nog 37 startplaatsen beschikbaar.
.
Daarnaast hebben zich al 11 teams ingeschreven.
.
.
-
Het zit er weer op!
De weersvoorspelling waren ons niet gunstig gezind dit jaar. Variërend van 60 tot 80 % kans op regen en met een weercijfer 4, zag het er niet best uit voor onze 30ste Kwart Triathlon Deil. De wedstrijddag begon nat en druilerig, geheel zoals voorspeld. Maar positief als we zijn, alles wat ’s ochtends valt, kan ’s middags niet vallen! Rond kwart voor 1 werd het droog en het bleef de rest van de dag droog. Heel voorzichtig kwam zelfs het zonnetje soms even tevoorschijn.
Wij als organisatie zeggen ook altijd, met de Kwart Triathlon Deil is het altijd mooi weer. Bijna altijd krijgen we gelijk. De wedstrijden die in de regen zijn uitgevochten, zijn op 1 enkele hand te tellen. En dat is toch wel uniek, als je bedenkt dat dit de 30ste editie alweer was.
De (voorlopige) uitslagen staan online. Deze moeten nog gecontroleerd worden, vandaar een ‘voorlopige’ lijst. We missen een aantal eindtijden, waardoor we deze mensen voor nu even op ‘uitgevallen’ hebben moet zetten omdat ze anders bovenaan blijven staan.
In de uitslagen van de Trio’s zit een foutje in het systeem, waardoor de tijden van het fietsen en lopen niet worden weergegeven. We doen ons best dit zo snel mogelijk op te lossen. -
-
Laatste loodjes
Met nog een kleine week te gaan tot de 30ste (Trio) Kwart Triathlon Deil, zijn we druk met de laatste voorbereidingen. Maandag zal de digitale briefing verzonden worden naar alle deelnemers. Daarin staat de laatste belangrijke informatie. Verdere info over het parcours en dergelijke is te vinden op de website.
Mocht je, om wat voor reden dan ook, toch niet kunnen deelnemen aanstaande zaterdag, laat het ons dan weten. Er staan nog heel veel mensen op de reservelijst te popelen om een startplaats te bemachtigen.
Onze speakers vinden het leuk om wat informatie te hebben over de deelnemers, die zij tijdens de wedstrijd kunnen delen met het publiek. Heb je een leuke hobby, een bijzondere prestatie, een PR die je wil gaan verbreken of heb je een leuke blunder gemaakt tijdens een eerdere training of wedstrijd? Laat het ons dan weten. Dan geven wij dit door aan onze speakers.












